Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Narew z Ostrovią na remis (zdjęcia, wideo)

Świetne widowisko obejrzeli licznie zgromadzeni kibice na stadionie przy ulicy Witosa. W starciu 5. kolejki IV ligi mazowieckiej piłkarze ostrołęckiej Narwi zremisowali z Ostrovią Ostrów Mazowiecka 4:4. Kto nie oglądał meczu, ma czego żałować!

Pierwsze trafienie na koncie gospodarzy zapisał już w piątej minucie meczu Piotr Strzeżysz. Kapitan ostrołęckiej Narwi wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką jednego z obrońców Ostrovii. Goście mogli odpowiedzieć pięć minut później, ale strzał Arkadiusza Ciacha trafił w poprzeczkę. W 23. minucie meczu podopieczni trenera Pawła Kowalczyka wyrównali, a na listę strzelców wpisał się Rafał Komosa przy asyście Dawida Wilczewskiego.

Osiem minut później mocnym strzałem zza pola karnego na listę strzelców wpisał się Cezary Stachowicz i Narwianie do przerwy prowadzili 2:1. Tuż po zmianie stron do siatki rywali trafił były zawodnik niebiesko-czerwonych Mateusz Pełtak, który po dośrodkowaniu od Marka Kaliszewskiego najwyżej wyskoczył do piłki i pokonał golkipera Narwi.

W kolejnych minutach meczu Ostrovia znacznie przyspieszyła i strzeliła kolejnego gola. Świetny rajd Marka Kaliszewskiego lewą stroną boiska i dogranie w pole karne zamknął Arkadiusz Ciach. W kolejnych minutach meczu Narew robiła wszystko, aby wyrównać.

Tym razem o swoich nieprzeciętnych umiejętnościach dał znać Damian Drężewski, który po dośrodkowaniu w pole karne piękną przewrotką pokonał Adriana Orłowskiego. Niebiesko-czerwoni poszli za ciosem, a po raz drugi na listę strzelców wpisał się Cezary Stachowicz. Doświadczony zawodnik Narwi otrzymał piłkę tuż za linią pola karnego i pięknym strzałem pod poprzeczkę zaskoczył golkipera Ostrovii.

Esprit

Goście walczyli w sobotnim starciu do końca, a upragniony punkt zapewnił im były Narwianin Dominik Dzwonkowski, który w ostatniej minucie doliczonego czasu gry pokonał Krzysztofa Myślińskiego. Ostatecznie po świetnym widowisku na stadionie przy ulicy Witosa doszło do podziału punktów.

Kolejne spotkanie w rozgrywkach IV ligi piłkarzy ostrołęckiej Narwi czeka w sobotę, 6 września. Tym razem podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego udadzą się na starcie z Huraganem Wołomin.

MKS Narew Ostrołęka - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4:4 (2:1)
Bramki: Strzeżysz 5.(k) Stachowicz 31. 76. Drężewski 68. - Komosa 23., Pełtak 48. Ciach 59. Dzwonkowski 90.+4

Narew: Myśliński - Stachowicz (86. Młynarski), Cychol, Prusinowski (66. Gawrych), Skorupka - Drężewski, Gałązka, Strzeżysz, Wargulewski, Majewski (21. Parzych), Kubat (68. Niedźwiecki)

Ostrovia: Orłowski - Dzwonkowski, Zaremba, Małkiński, D. Wilczewski - Grabowski (83. Rupacz), Pełtak (78. R. Wilczewski), Zacheja, Kaliszewski - Ciach, Komosa (83. Zapatka)

Spotkanie 5. kolejki IV ligi mazowieckiej - grupa północ: MKS Narew Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Mazowiecka (30.08.2014)

Chudek Oldboje. Z nimi nie ma czasu na nudę

Cztery mecze i dwa zwycięstwa. Sześć punktów to dorobek zespołu z Chudka. Dzisiaj o godz. 20:00 Paweł Tymiński i spółka zagrają z Prezesami Turośl w piątej kolejce Kurpiowskiej Lidze Oldboyów.

Kolesie Kadzidło. Najbardziej doświadczeni, ale młodzi duchem

W rozgrywkach Kurpiowskiej Ligi Oldboyów występuje ekipa z Kadzidła. Kolesie zawsze godnie reprezentują swoją gminę w rozgrywkach piłki nożnej w regionie. Dzisiaj w Obierwi zagrają z reprezentacją Baranowa. Początek meczu o godz. 19:15 w Obierwi.

Prezesi z Turośli. Wojownicy z puszczy kurpiowskiej

Po raz kolejny w zmaganiach Kurpiowskiej Ligi Oldboy biorą udział gracze z Turośli. Prezesi po czterech kolejkach mają na koncie jedno zwycięstwo. W pozostałych spotkaniach musieli uznać wyższość rywali.

Masz czas w czwartek? Wpadnij do Obierwi

Przed nami piąta kolejka Kurpiowskiej Ligi Oldboy. 18 kwietnia na Orliku w Obierwi czeka nas spora dawka emocji. Przed nami derby gminy Lelis. Gospodarz podejmie LZS Łęg Przedmiejski. Kolesie Kadzidło sprawdzą formę zespołu z Baranowa, zaś kadra z Chudka zmierzy się z Prezesami z Turośli.

Turbina samodzielnym liderem

Za nami druga kolejka Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej o puchar prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. Forma strzelecka dopisała. W miniony piątek na boisku ze sztuczną nawierzchnią im. Aleksandra Harabasza padły 23 bramki.

grajcar @ 19:35, 30.08.2014r. IP: *.*.165.189

niestety bramkarz w Narwi odstaje i to mocno od całej reszty i myślę że lepiej jest dać szanse jakiemuś młodemu z Oki a na pewno nie będzie gorszy, niech się ogrywa a tak ogrywamy zawodnika nie z naszego miasta.

Giorgio @ 19:48, 30.08.2014r. IP: *.*.189.241

to i tak był najlepszy start sezonu w wykonaniu Narwi w XXI wieku. 4 wygrane z rzędu przerwane remisem - brawo Narew, oby tak dalej:)

Do grajcar @ 19:58, 30.08.2014r. IP: *.*.49.145

Zgadzam się z Tobą, kiepski mecz w jego wykonaniu dzisiaj. Ale może się jeszcze rozegra i nabierze pewności siebie. Na lokalnym rynku ciężko o dobrego golkipera. Chyba, że Łyżwa wróci zimą.

ble ble @ 20:01, 30.08.2014r. IP: *.*.55.169

Co ty Pier.....dolisz człowieku!!!!Bramkarz dał z siebie wszystko!!! jak na razie straciliśmy tylko 5 bramek w 5 meczach!!!!!!!!!!A tak poza tym,Ostrów wzmocniona kilkoma Narwianami jest silnym zespołem!!!Przypomnę,że w ostatnim meczu z Ostrowią jak dobrze pamiętam przegraliśmy u siebie 4-1!!!Ale dzisiejszy mecz był na prawde jeden z lepszych:)))Oby Tak Dalej Narewka!!!!!!!!!!!!!!

ble ble @ 20:05, 30.08.2014r. IP: *.*.55.169

Patrzycie tylko ile wpuscił!!!!!!!!!!!!!!!A nie patrzycie ile wyjął!!!!!!!!!!

Psiu @ 20:12, 30.08.2014r. IP: *.*.19.41

Pozdrawiam e coś na trybunach co się awanturowało i szukało zadymy, a później się speniało

skutek @ 20:13, 30.08.2014r. IP: *.*.240.233

Bramkarz Narwi wyjął w tym meczu kilka dobrych okazji,ale nie ustrzegł się błędów.
Co do meczu widać że dobra ekipa z naszej drużyny,ale zawsze gdy gramy z Ostrovią to Kaliszewski tylko Kaliszewski on sam tej drużynie może wygrać mecz dzięki swojej szybkości.Ostrów wybrał inną taktykę na mecz Kaliszewski zawsze na prawej pomocy ,a dzisiaj na lewej pomocy i przez większość meczu grał na 17-letniego zawodnika ,który wrócił tydzień temu z Łodzi.
Jeszcze dodam że kibice Ostrowa na meczu bardzo chamscy przez cały mecz wulgaryzmy.

ble ble @ 20:13, 30.08.2014r. IP: *.*.55.169

Brakuje tyko Daimosa,Łyżwę i Kchomyna !!! I byśmy mieli III ligę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

skutek @ 20:16, 30.08.2014r. IP: *.*.240.233

Dodam że.
Zawsze gdy traci się dużo bramek to wszyscy zwalają na bramkarza,a zagrał nieźle.

Do grajacar: Chyba śnisz że Łyżwa wróci ,w Koronie dostał pieniądze,a w Narwi nie,i w pracy też nie mógł po pracuje fizycznie.

skutek @ 20:23, 30.08.2014r. IP: *.*.31.221

I teraz czekać do 10 września(środa) kiedy nasi mecz rozegrają.
Fajnie że dużo ludzi było na meczu było też kilku z Ostrowa ,ale myślę że ich było z 30.Gdy zawsze dużo ludzi jest na meczach nasi zawsze dobrze grają tydzień temu 300,a dzisiaj myślę że 500 pękło.I ludzie niech nadal przychodzą żeby być z drużyną.

narwianin @ 21:37, 30.08.2014r. IP: *.*.55.58

Szkoda, że Narew oddała dwóch zawodników do rywala. Jak się okazało zrobili przewagę i to ich strata przeważyła na dzisiejszym wyniku.

Ja @ 23:19, 30.08.2014r. IP: *.*.53.90

Walka!!!

mistrz @ 07:38, 31.08.2014r. IP: *.*.85.125

Jest dobrze ,niezły mecz dużo bramek na 5 meczy 3 na wyjeździe.Mamy 13 pkt to bardzo dobry wynik.Narew nie grala jeszcze w pełnym składzie kontuzjowani są zawodnicy którzy będą w podstawowym składzie.Dziś zabrakło obrońcy po zejściu Prusinowskiego ale i tak było dobrze.Bramkarz kilka piłek wyjął ale zrobił kilka wielbłądów.Potrzebny jest bramkarz i obrońca..Ale mamy lidera trzeba się cieszyć..

skutek @ 10:49, 31.08.2014r. IP: *.*.55.34