Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Narew ograła w Płocku Nafciarzy

Piłkarze ostrołęckiej Narwi odnieśli drugie zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. W środowym starciu 2. kolejki pokonali Wisłę II Płock 2:1, po bramkach strzelonych w drugiej połowie meczu przez Tomasza Niedźwieckiego i Piotra Kubata.

Gospodarze objęli prowadzenie po trafieniu już w dziesiątej minucie meczu. Niebiesko-czerwoni mieli szanse na wyrównanie, ale Piotr Prusinowski nie potrafił wykorzystać rzutu karnego. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0.

Po zmianie stron trener Narwi wprowadził do gry Tomasza Niedźwieckiego i zmienił system gry. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 65. minucie gry bramkę strzelił Tomasz Niedźwiecki, a drugie trafienie, które dało zwycięstwo zaliczył Piotr Kubat.

- Rozegraliśmy dobre drugie 45 minut i zasłużenie wygraliśmy spotkanie - powiedział po meczu trener Narwi Dariusz Narolewski.

Szkoleniowiec Narwi nie mógł skorzystać w środowym starciu z Piotra Strzeżysza i Adriana Mleczka, którzy leczą urazy. W najbliższych dniach do zespołu może dołączyć jeszcze dwójka piłkarzy. Więcej o transferowych przymiarkach niebawem w naszym serwisie.

Wisła II Płock - Narew Ostrołęka 1:2 (1:0)
Bramki: Szczepański 10. - Niedźwiecki 65. Kubat 82.

Narew:
Myśliński - Gawrych (30. Sowa), Prusinowski, Cychol, Skorupka - Wargulewski (90. Wiski), Gałązka (55. Niedźwiecki), Majewski, Drężewski (87. Kruk), Stachowicz - Kubat

Odsłon: 3436
Komentarzy: 16
21:00, 20.08.2014r.

Trójka. Bloch: Sufit jest wysoko nad nami

Piłkarze ręczni wyjechali z Ostrołęki. Podopieczni Radosława Żebrowskiego i Radosława Blocha już dzisiaj rozpoczną walkę o marzenia. Gracze Trójki powalczą w turnieju 1/4 finału mistrzostw Polski juniorów młodszych. Zapraszamy na rozmowę ze szkoleniowcem.

Pograli w Obierwi. Gospodarze lepsi od lidera. Punkty Kolesi (zdjęcia)

Działo się. Za nami ostatnia kolejka pierwszej rundy Kurpiowskiej Ligi Oldboy. Nie doszło do spotkania zespołu z Chudka z Prezesami Turośl. Goście nie stawili się na zawody. W meczu otwierającym serię doszło do niespodzianki.

Zespół z Baranowa to ekipa odlotowa!

Baranowo Oldboje są wiceliderem Kurpiowskiej Ligi Oldboy organizowanej przez stowarzyszenie Projekt Radomir oraz Klub Sportowy Jantar Ostrołęka.  W tym roku rozgrywki zostały objęte patronatem honorowym Starosty Ostrołęckiego Stanisława Kubła. Partnerem jest gmina Kadzidło.

Chudek Oldboje. Z nimi nie ma czasu na nudę

Cztery mecze i dwa zwycięstwa. Sześć punktów to dorobek zespołu z Chudka. Dzisiaj o godz. 20:00 Paweł Tymiński i spółka zagrają z Prezesami Turośl w piątej kolejce Kurpiowskiej Lidze Oldboyów.

Kolesie Kadzidło. Najbardziej doświadczeni, ale młodzi duchem

W rozgrywkach Kurpiowskiej Ligi Oldboyów występuje ekipa z Kadzidła. Kolesie zawsze godnie reprezentują swoją gminę w rozgrywkach piłki nożnej w regionie. Dzisiaj w Obierwi zagrają z reprezentacją Baranowa. Początek meczu o godz. 19:15 w Obierwi.

df @ 21:10, 20.08.2014r. IP: *.*.19.83

brawo, do 3 ligi marsz

okey @ 21:41, 20.08.2014r. IP: *.*.185.44

Poczekaj to dopiero 2 kolejka. Czeka jeszcze dużo walki a skład musi mieć podobnych zmienników. Zobacz 2 najlepszych już mają kontuzje a meczy jeszcze 36.

okey_1 @ 21:42, 20.08.2014r. IP: *.*.185.44

Czy rezerwy Wisły miały wsparcie z I drużyny?

okey @ 21:46, 20.08.2014r. IP: *.*.185.44

Sorry jest 32 do zakończenia batalii w 4 lidze

skutek @ 21:50, 20.08.2014r. IP: *.*.55.57

Brawo panowie za zwycięstwo.
Redaktorze czemu ta informacja na stronie głównej pojawia się trzecia ze sportu,a przed nią Korona i Rzekunianka. Widać jak traktowana jest Narew a jak Korona po prostu sympatia do zespołu.Narew gra w wyższej lidze i powinna być pierwsza na stronie głównej z informacji sportowych i gra w porządnymi drużynami takie jak Płock,ale nie bo Korona musi być pierwsza.

do skutek @ 21:51, 20.08.2014r. IP: *.*.52.114

Człowieku, jakie Ty masz kompleksy.

skutek @ 22:07, 20.08.2014r. IP: *.*.55.57

Po prostu widać jak Narew jest traktowana przez redaktora,a jak Korona.

wyjaśnienie @ 22:31, 20.08.2014r. IP: *.*.185.44

A to dlatego, że pan redaktor wspiera Koronę medialnie, poszukaj tam się udziela. A Narew musi udowodnić niedowiarkom i malkontentom, że to poważna marka. Nie może być wpadek jak w zeszłym sezonie. Na razie jest dobrze, ale zarząd i trener musi mieć dobrych zmienników. Czeka dużo meczy a już widać 2 czołowych zawodników z kontuzjami. To może oznaczać słabszy wynik
w którymś meczu (zmęczenie-granie tym samym składem non stop)

ciekawski @ 02:03, 21.08.2014r. IP: *.*.164.197

gieniek wez sie w garsc i nie zmieniaj tak systemow gry i zdejmij warge z nosa!

okej @ 06:23, 21.08.2014r. IP: *.*.190.61

Brawo,super,ezera 6 pkt po dwóch kolejkach to bardzo dobrze.Bez napinki i spokojnie jeszcze dużo czasu.Przypomnę ze brak Mleczka to efekt faulu cymbala z Korony w sparingu.Strzeżysz niech odpocznie bo ma miesniowy uraz niebawem będzie do gry.Nie liczcie na przychylne pisanie tego Pana on nie jest redaktorem nie obrażajcie redaktorów.To marny typ gdzie rzuca mu grosik tam jest dobry.

tomasz @ 11:50, 21.08.2014r. IP: *.*.157.146

Brawo Panowyie!! Jest potencjał, powodzenia!

gosc @ 12:06, 21.08.2014r. IP: *.*.137.10

dobrze ze w Narwi nie już tego utalentowanego 30latka... może mniej gadania będzie na boisku i czerwonych kartek ....

koro @ 12:36, 21.08.2014r. IP: *.*.98.190

jeszcze jest jeden utalentowany o dużym ego, ale chyba nie za bardzo chce grać. Jak on zniknie to w ogóle kartek i gadania nie będzie :D

Zagadka o kogo chodzi:
a) o Zająca
b) o Marcina Romana
c) o Dajmosa

orient @ 14:17, 21.08.2014r. IP: *.*.6.136

Zalewski to od dwóch sezonów już mało kartek zbiera więc na pewno nie on.Pewnie Dawidzki po co kilka mecze jakieś pauzy u niego.

koro @ 15:12, 21.08.2014r. IP: *.*.67.98

do orienta: błąąąd! Z Narwi odchodzą Zając i Dajmos

orient @ 16:41, 21.08.2014r. IP: *.*.6.136

Do koro masz złe informacje. Dawidzki owszem odszedł.Zając wznowił treningi.