Wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Korona HiD rozbita na Witosa (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD z meczu na mecz prezentują się coraz słabiej. Tym razem przegrali w starciu 25. kolejki z Bzurą Chodaków aż 0:5! Do przerwy goście strzelili tylko jedną bramkę, bo nie potrafili wykończyć kilku stuprocentowych sytuacji strzeleckich.

Bardzo dobrze między słupkami Korony HiD spisywał się Sebastian Szczechowiak, który w dwudziestej minucie meczu obronił rzut karny. Golkipera żółto-niebieskich nie zdołał pokonać Szymon Skowron.

W kolejnej akcji drogę do bramki Korony znalazł Kamil Bartosiewicz, którego w polu karnym nie upilnowali obrońcy Korony. Do przerwy gospodarze utrzymali dość korzystny wynik, ale po zmianie stron to goście udowodnili, że są zespołem zdecydowanie lepiej przygotowanym do meczu.

Drugie trafienie zaliczył Kamil Bartosiewicz, a dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Szymon Skowron, a w doliczonym czasie gry do siatki Korony HiD trafił jeszcze Piotr Trafalski.

Korona HiD Ostrołęka - Bzura Chodaków 0:5 (0:1)
Bramki: Bartosiewicz 25., 71. Skowron 82. 83. Trafalski 90.+2

Korona HiD: Szczechowiak - Zięba (75. Dąbrowski), K. Kamionowski, Karczewski (85. Kaczyński), Borkowski - Dzbeński (85. Głażewski), P. Kamionowski, Szkopek, Nosek, Kuczewski - Kuzia (46. Majewski)

Spotkanie 25. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej: Korona HiD Ostrołęka - Bzura Chodaków (26.04.2014)

Sebastian Szczechowiak broni karnego, strzela Szymon Skowron

Kamil Bartosiewicz strzela dla Bzury Chodaków w starciu z Koroną HiD Ostrołęka

Odsłon: 6317
Komentarzy: 5
14:34, 26.04.2014r.

Cztery gole w meczu Świtu z Bartnikiem (zdjęcia)

Bardzo ciekawie było w Baranowie. Przeciwko sobie stanęły dwie ekipy z naszego powiatu. Świt Baranowo walczy o utrzymanie w Klasie A. Zespół z Myszyńca podobnie. Było wiele emocji, cztery bramki.

Święto ciężarów w Ostrołęce (zdjęcia)

Po 35 latach przerwy do naszego miasta zawitały zawody w podnoszeniu ciężarów. Dzisiaj w hali im. Arkadiusza Gołasia odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki do lat 15. Gospodarzem mistrzostw był Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka.

Mało kto wierzył, ale to zrobili! Samsel przesądził (zdjęcia)

Do Kadzidła przyjechała ekipa z Żuromina. Przed spotkaniem szkoleniowiec naszych Sebastian Koczkodan wierzył, że jego podopieczni będą tymi pierwszymi, którzy wygrają w tym sezonie z wiceliderem Klasy Okręgowej.

Strata punktów ekipy Bałazego (zdjęcia)

Gracze Narwi II przegrali niezwykle ważne spotkanie w kwestii walki o awans. Ostrołęczanie ulegli 0:1 Mławiance II Mława. Rywale przeskoczyli naszych w tabeli. W tym momencie podopieczni Łukasza Bałazego plasują się na czwartej pozycji w tabeli.

Nasze ekipy bez punktów

Nie tak miały wyglądać mecze ekip w Klasie A. Narew II Ostrołęka zmierzyła się z Mławianką II Mława. Z kolei do Łysych przyjechał Orzeł Sypniewo. W sumie kibice obejrzeli sześć goli. Jakie padły wyniki?

Kibic @ 18:41, 26.04.2014r. IP: *.*.208.51

Więcej miejskiej kasy na cienieków. To jest antyreklama miasta

łun @ 21:02, 26.04.2014r. IP: *.*.166.84

kurna nawet Kuczo gra;DDD

kibic @ 21:50, 27.04.2014r. IP: *.*.143.90

I tak narzekaliście na Grochockiego który niby jest drewniany ale bez niego 8 meczy i 8 porażek. Chłopak może drewniany ale jest waleczny i serce oddaje

k @ 08:08, 28.04.2014r. IP: *.*.247.112