OKLA zdominował Leśny Bieg (zdjęcia, wideo)

Ponad pięćdziesiąt zawodniczek i zawodników przystąpiło do I Leśnego Biegu organizowanego przez Klub Kolarski 24h. W kategorii open na 10 km nie miał sobie równych niezwykle utalentowany biegacz OKLA Ostrołęka Mateusz Grabowski, który wygrał pewnie z czasem 39:20.

Drugie miejsce zajął Krystian Kalinowski (Jacek Biega Running Team) - 41:55, a a trzeci był Sławomir Mąka (Klub Kolarski 24h) - 42:08. Ostatni z wymienionych zawodników został jednocześnie mistrzem KK24h.

W gronie pań na dystansie 5 km pewnie zwyciężyła zawodniczka Aleksandra Gruz (OKLA Ostrołęka) - 20:54, która pokonała klubową koleżankę Weronikę Dworecką (OKLA Ostrołęka) - 21:21 oraz trenerkę Mariannę Pędzich - 26:22.

W Otwartych Mistrzostwach KK24h na tym dystansie zwyciężyła Maria Kamińska z czasem 34:46.

Zawody cieszyły się zainteresowaniem nie tylko biegaczy, ale również kibiców, którzy wybrali się do lasu kibicując swoim rodzinom i znajomym. Na zakończenie imprezy dla wszystkich uczestników czekały gorące kiełbaski z ogniska ufundowane przez firmę Arco Ławy oraz wypieki z Piekarni Kurpiowskiej Serafin.

Dodatkowe nagrody ufundował Best-Office Jarosław Jakubiak i Nadleśnictwo Ostrołęka Zdzisław Gadomski. Patronat medialny nad imprezą objął serwis Moja-Ostroleka.pl.

I Bieg Leśny i Mistrzostwa KK24h w Biegu Długodystansowym (16.03.2014)

Obejrzyj fragmenty rywalizacji na trasie

Odsłon: 4651
Komentarzy: 9
10:20, 17.03.2014r.

Budziłek pierwsza i z rekordem życiowym!

W minioną niedzielę na lotnisku Szymany k/Szczytna odbyła się "Odlotowa Piątka” - bieg na 5 km po płycie lotniska. W stawce pojawiła się zawodniczka Siódemki Ostrołęka. Spisała się bardzo dobrze.

Bartosik, Bartosik, Bartosik, Bartosik, Bartosik! Pięciokrotna medalistka z Ostrołęki!

Halowe mistrzostwa Europy masters w lekkiej atletyce przejdą do historii. W Toruniu błyszczała gwiazda Ewy Bartosik. Zawodnika trenująca w ekipie Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wywalczyła tyle medali, ile jej nazwisk jest w tytule!

Ma kolejny! Czy Ewa Bartosik udźwignie wszystkie medale?

Koniec Halowych Mistrzostw Europy Masters. W ostatnim dniu ponownie na starcie pojawiła się Ewa Bartosik. Zawodniczka trenująca pod okiem Bartosza Witkowskiego w Ostrołęckim Klubie Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka sięgnąła po medal!

Ewa Bartosik multiumedalistką!

Tak pani jest niesamowita! Ewa Bartosik wywalczyła kolejny medal podczas Halowych Mistrzostwach Europy Masters w lekkiej atletyce, które odbywają się w Toruniu. Zawodniczka trenująca pod okiem Bartosza Witkowskiego z grupą Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka cieszyła się z krążka za bieg na 60 m.

Ewa Bartosik marzy o medalu. Oglądajcie dzisiaj (wideo)

Przed zawodniczką trenującą w Ostrołęckim Klubie Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka ostatni występ podczas Halowych Mistrzostw Europy Masters w lekkiej atletyce. Dzisiaj o godz. 19:05 wystartuje w finale biegu na 60 m.

biegacz-uczestnik @ 11:14, 17.03.2014r. IP: *.*.60.238

Gratulacje dla OKLA Ostrołęka - tak trzymajcie :)

biegacz-uczestnik @ 11:17, 17.03.2014r. IP: *.*.60.238

ps. wczoraj organizator postarał się o dokładny pomiar trasy, było dokładnie 10km - dziękujemy
Trasa bardzo malownicza na suchym podłożu.
Oznaczona bardzo dobrze. Pyszna kiełbaska i bułeczki ; mniam :)

cd @ 11:19, 17.03.2014r. IP: *.*.60.238

znalazłem wiele zdjęć u organizatora - Klub Kolarski 24h

kibic @ 12:31, 17.03.2014r. IP: *.*.229.142

Trenerka ze swoimi zawodniczkami na podium, nieźle Marylka tak trzymaj wyglądasz świetnie!

Max @ 12:52, 17.03.2014r. IP: *.*.51.28

Pani Pędzich gratuluję, trzyma się Pani świetnie i te zarażenie dzieci pasją do biegania jest warte zauważenia.

JANIO @ 15:09, 17.03.2014r. IP: *.*.121.25

-I TO SA POWAŻNI LUDZIE
- STRASZĄ ZAJĄCE W LESIE I MĘCZĄ SIĘ BEZ CELU
-A POPROŚ TAKIEGO NIECH PORĄBIE STAREJ BABCI DREWKO NA OPAŁ
-POKAŻE TAKI KUKU NA MUNIU I ODKRĘCI SIĘ NA PIĘCIE
-A WYLEWAĆ SIÓDME POTY PODCZAS BIEGU TO TAK I POCIĆ SIĘ W OBCISŁYCH RAJSTOPKACH DLA LANSU