Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Narew w dziewiątkę przegrała z Mławianką (zdjęcia)

Piłkarze ostrołęckiej Narwi przegrali starcie 28. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północnej z Mławianką Mława 0:1. O wyniku meczu zdecydował rzut karny w drugiej połowie meczu i dwie czerwone kartki dla zawodników niebiesko-czerwonych.

W pierwszej połowie spotkania goście z Mławy tylko raz zagrozili poważnie bramce strzeżonej przez Andrzeja Łyzińskiego. Golkiper niebiesko-czerwonych nie miał za dużo pracy, za to z minutę na minutę więcej okazji strzeleckich mieli gospodarze.

Podopieczni trenera Marcina Romana żadnej z nich nie potrafili zamienić na bramkę, a na dodatek w 40. minucie meczu za dyskusję z sędzią z boiska wyleciał Piotr Dawidzki. Do przerwy mieliśmy bezbramkowy rezultat.

Po zmianie stron kolejną czerwoną kartkę tym razem, za wątpliwy faul na rywalu otrzymał Jakub Zalewski i niebiesko-czerwoni grali w dziewiątkę. Na domiar złego goście wykorzystali rzut karny.

W kolejnych minutach meczu rozpoczęła się zacięta, momentami ostra batalia. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Mławianki 1:0, a arbiter główny zawodów w sumie pokazał dziewięć żółtych i dwie czerwone kartki.

W przerwie meczu z okazji Dnia Dziecka został przeprowadzony specjalny konkurs, w którym młodzi piłkarze strzelali rzuty karne przewodniczącemu rady miasta Dariuszowi Maciakowi. Nagrodami były piłki, koszulki, smycze i naklejki.

MKS Narew Ostrołęka - Mławianka Mława 0:1 (0:0)
Bramka: Tomczak 54. (k)

Narew: Łyziński - Gawrych, Dawidzki, Zalewski, Skorupka - Stachowicz (67. Lutrzykowski), Strzeżysz, Pełtak, Dzwonkowski (88. Gontarz), Lelujka (60. Kubat) - Pietrasiak

IV liga mazowiecka: MKS Narew Ostrołęka - Mławianka Mława (1.06.2013)

Odsłon: 3775
Komentarzy: 13
18:33, 01.06.2013r.

ULKS zbije Kryształ? Rzekunianka powtórzy wyczyn Kurpika?

Ale to będzie ciekawa kolejka. Przed tygodniem Kurpik Kadzidło pokonał 1:0 Wkrę Żuromin. Dla rywali była to pierwsza porażka w sezonie. Druga może zdarzyć się w sobotę. Tym razem wicelidera sprawdzi zespół z Rzekunia. ULKS Ołdaki jedzie do Glinojecka, zaś Kurpik zagra na obiekcie Konopianki.

Nasze ekipy powalczą o punkty w Klasie A

Przed nami 18. kolejka w Klasie A. Jedyną ekipą, która zagra u siebie będzie Bartnik Myszyniec. Przed tygodniem zespół Adriana Wajdy zremisował 2:2 ze Świtem. Baranowianie jadą do Szreńska. Narew II wybiera się do Karolinowa, zaś GKS Łyse zawita na obiekt FC 2012 Różan.

Czy Turbina będzie niepokonana?

Przed nami trzecia kolejka III edycji Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej o puchar prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. Dzisiaj na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią im. Aleksandra Harabasza odbędzie się sześć spotkań.

Orz po prostu musi!

Jeśli zespół z Goworowa chce wydostać się z Klasy B, niedzielne spotkanie wyjazdowe musi wygrać. Po prostu musi! Podopieczni Bartosza Działaka zagrają z Nadnarwianką II Pułtusk. Początek starcia o godz. 17:00.

Trójka. Bloch: Sufit jest wysoko nad nami

Piłkarze ręczni wyjechali z Ostrołęki. Podopieczni Radosława Żebrowskiego i Radosława Blocha już dzisiaj rozpoczną walkę o marzenia. Gracze Trójki powalczą w turnieju 1/4 finału mistrzostw Polski juniorów młodszych. Zapraszamy na rozmowę ze szkoleniowcem.

robin finck @ 19:22, 01.06.2013r. IP: *.*.206.64

sytuacja z karnym w drugim czerwem dla narwii jakas chora naprawdę. Mława powinna dziękowac sędziemu za sprezentowanie 3 punktów. Nawet grając 11 vs 9 mława nie potrafiła nic ciekawego zrobic.....

eto @ 19:40, 01.06.2013r. IP: *.*.112.145

a kto grał w obronie po zejściu 2 środkowych obrońców??

Narwiak @ 19:42, 01.06.2013r. IP: *.*.231.218

Z Mławy to jedynie kibole się fajnie zaprezentowali.

pac @ 21:26, 01.06.2013r. IP: *.*.144.62

Mława ma zgodę z Narwią?

picek @ 22:56, 01.06.2013r. IP: *.*.248.152

To co wyprawiał sędzia przechodzi ludzkie pojęcie, karny po 5 min, kartki z kapelusza . Do Wrocławia z nim, drukarz jeden powinien sie wstydzić.Po 40 minutach zobaczył że Mława jest słaba i zaczął drukować.Ma szczęście , że kibice trzymali nerwy na wodzy

ja @ 23:43, 01.06.2013r. IP: *.*.224.244

a maciak też pokazał swe umiejętności, wniosek jest jeden: tak samo jak do bronienia nie nadaje się do rządzenia. tak samo pokazał swą naturę tym, że wyraźnie widać było, że niektóre strzały puszczał specjalnie. tak samo jest w jego rządach

DO pac @ 09:39, 02.06.2013r. IP: *.*.91.182

chyba nie zgoda a jakieś prywatne kontakty ze względu na Legię Warszawe. Pzdr

obi1kenobi @ 11:17, 02.06.2013r. IP: *.*.145.137

Dlaczego nie piszecie o tym co pokazali sędziowie? To jest skandal drodzy kibice...

kibic mks @ 22:38, 02.06.2013r. IP: *.*.16.247

Skoro przyjechała najsłabsza drużyna jaka u was grała to dlaczego z nia nie wygraliscie? to swiadczy tylko o tym jaka macie ekipe. Co do samego meczu, który widziałem z trybun to zamiast grac w piłke to wasi zawodnicy wzieli sie za gadanie, pierwsza czerwona kartka prawidłowa za gadanie i ublizanie sedziemu, nawet wasz trener mowił ze słuszna, a karny był konsekwencja drugiej czerwonej kartki gdzie zawodnik narwi przeszedł sie po zawodniku mławianki zostawiajac mu slad 15 cm na nodze. Piszecie ze mławianka nie istniała tak zgadzam sie mieliscie optyczna przewage ale przez cały mecz zrobiliscie jedna sytuacje bramkowa wiec spokojnie z ta krytyka. Radze przemyslec bez emocji ten mecz i objektywnie podejsc do sprawy. Pozdrawiam. Super kibicowanie.

IWO @ 08:32, 03.06.2013r. IP: *.*.157.169

nie wygraliśmy bo sędziowie nie pozwolili graliśmy w 9 przeciw 14 i to wszystko.

kibic mks @ 12:18, 03.06.2013r. IP: *.*.16.247

Nie mieliscie argumentów z boiska to wszystko spada na sedziów, wiem ze trudno sie pogodzic z porazka ale niestety przegraliscie z najsłabsza druzyna ligi.

^^ @ 16:23, 03.06.2013r. IP: *.*.192.74

Dlaczego taka piz** może mecz sędziować.Niech ja go tylko dopadne,kibice było go meczu zlać.A co do meczu to Narew pokazała że i w 9 może grać ,czym świadczy że Narew jest dobra.Ale wiadomo w 9 na 11 nie da się wygrać.

heh @ 17:19, 03.06.2013r. IP: *.*.230.215

Więc kibicu sędziowanie było ok? Nie mieliśmy argumentów? Za to wy mieliście ich bardzo dużo :)