« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 12 lutego 2016 r., imieniny Eulalii, Nory, Modesta

Moja Ostrołęka

Aktualności

UKS Narew, Korona HiD i Moja Ostrołęka walczą o puchar Harabasza (zdjęcia)

Nie brakuje ciekawych i emocjonujących spotkań w pierwszym dniu Międzynarodowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza dla rocznika 2000 i młodsi. W hali im. Arkadiusza Gołasia rywalizuje w sumie trzynaście zespołów, w tym cztery z naszego miasta.


Do rywalizacji przystąpiły dwa zespoły Korony HiD prowadzonego przez trenera Michała Robaszkiewicza, drużyna UKS Narew dowodzona przez szkoleniowca Krzysztofa Dobka i UKS Moja Ostrołęka, którą niezmiennie prowadzi trener Cezary Stachowicz.

Ich rywalami są silne zespoły z kraju i zagranicy: MOSP Jagiellonia Białystok, MŁKS Łomża, Szkoła Futbolu Wilanów Warszawa (dwie drużyny), UKS Naki Olsztyn, MLKS Victoria Sulejówek, KKS Warmia Olsztyn, UKS SMS Łódź, FK Vitys Alytus (Litwa).

W pierwszym dniu zawodów świetnie radziły sobie oba zespoły Korony HiD i już zapewniły sobie awans do ćwierćfinału zmagań. W grze o najlepszą ósemką są również piłkarze UKS Moja Ostrołęka i UKS Narew.

Finał zmagań zaplanowano na niedzielę na godz. 14.00.

Zobacz zdjęcia:
IX Turniej Halowej Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza (8.12.2012)

 
Komentarzy: 3
15:28, 08.12.2012r.

« Powrót do strony głównej

» Powiązane artykuły

Troszyn rozbity przez Ostrovię (zdjęcia, wideo)

Troszyn rozbity przez Ostrovię (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn w spotkaniu sparingowym rozegranym w Baranowie musieli uznać wyższość Ostrovii Ostrów Mazowiecka. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego do przerwy toczyli zacięty i emocjonujący bój z czwartoligowym rywalem, ale ostatecznie ulegli 1:6.

Efektowne zwycięstwo Tęczy JBB w Zambrowie

Efektowne zwycięstwo Tęczy JBB w Zambrowie

Piłkarze Tęczy JBB Łyse w kolejnym sprawdzianie w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej pokonali Spartę Szepietowo aż 5:0. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego przystąpili do meczu w Zambrowie osłabieni brakiem kilku piłkarzy.

Nowy sprzęt i dużo dobrej woli (zdjęcia, wideo)

Nowy sprzęt i dużo dobrej woli (zdjęcia, wideo)

Mali piłkarze i piłkarki z osiedla Wojciechowice otrzymali niezbędny sprzęt do treningów. Wszystko do za sprawą ostrołęckich radnych, którzy chcieli wspomóc dzieci z bloków socjalnych przy ulicy Braterstwa Broni. Swoją pomoc okazali także trenerzy Akademii Piłki Nożnej.

Kluby piłkarskie mocno zadłużone w COOZPN

Kluby piłkarskie mocno zadłużone w COOZPN

Za nieco ponad miesiąc rozpocznie się rywalizacja w rundzie wiosennej rozgrywek ligi okręgowej, a następnie A i B klasy. Kluby z regionu, aby przystąpić do dalszej rywalizacji muszą spłacić zobowiązania wobec Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Strzelecki festiwal KS CK Troszyn w Baranowie

Strzelecki festiwal KS CK Troszyn w Baranowie

Aż jedenaście bramek strzelili piłkarze KS CK Troszyn w kolejnym sparingu w okresie przygotowawczym. Tym razem podopieczni trenera Łukasza Bałazego w meczu rozegranym na boisku w Baranowie pokonali Orza Goworowo aż 11:0. Sześć bramek zdobył Sebastian Rudziński.

» Wasze komentarze

Kibic Korony @ 20:53, 08.12.2012r. IP: *.*.54.243

Pierwszy zespół Krony Ostrołęka już w półfinale!
Ćwierćfinał:Krona 3-1 SF Wilanów

Stacja Ostoleka @ 15:38, 10.12.2012r. IP: *.*.137.213

jestem graczem klubu UKS STACJA Ostroleka


Powiem tak , jakim cudem MO gra o puchar harbasza . Jak znami przegrywa 2;0 ,3,1....

do Stacja Ostrołęka @ 15:53, 10.12.2012r. IP: *.*.54.243

kiedy to było? MO jest teraz lepsza i ten turniej organizuje miasto a MO to drugi klub w mieście (pierwszy korona)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo