« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 listopada 2015 r., imieniny Zdzisława, Lesława, Gościerada

Moja Ostrołęka

Aktualności

UKS Narew, Korona HiD i Moja Ostrołęka walczą o puchar Harabasza (zdjęcia)

Nie brakuje ciekawych i emocjonujących spotkań w pierwszym dniu Międzynarodowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza dla rocznika 2000 i młodsi. W hali im. Arkadiusza Gołasia rywalizuje w sumie trzynaście zespołów, w tym cztery z naszego miasta.


Do rywalizacji przystąpiły dwa zespoły Korony HiD prowadzonego przez trenera Michała Robaszkiewicza, drużyna UKS Narew dowodzona przez szkoleniowca Krzysztofa Dobka i UKS Moja Ostrołęka, którą niezmiennie prowadzi trener Cezary Stachowicz.

Ich rywalami są silne zespoły z kraju i zagranicy: MOSP Jagiellonia Białystok, MŁKS Łomża, Szkoła Futbolu Wilanów Warszawa (dwie drużyny), UKS Naki Olsztyn, MLKS Victoria Sulejówek, KKS Warmia Olsztyn, UKS SMS Łódź, FK Vitys Alytus (Litwa).

W pierwszym dniu zawodów świetnie radziły sobie oba zespoły Korony HiD i już zapewniły sobie awans do ćwierćfinału zmagań. W grze o najlepszą ósemką są również piłkarze UKS Moja Ostrołęka i UKS Narew.

Finał zmagań zaplanowano na niedzielę na godz. 14.00.

Zobacz zdjęcia:
IX Turniej Halowej Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza (8.12.2012)

 
Komentarzy: 3
15:28, 08.12.2012r.

« Powrót do strony głównej

» Powiązane artykuły

Turniej Aleksandra Harabasza z dużymi emocjami

Turniej Aleksandra Harabasza z dużymi emocjami

Już w najbliższy weekend w hali widowisko-sportowej przy ulicy Traugutta zostanie rozegrany XXII Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza. Wśród silnej stawki zespołów do rywalizacji przystąpi pięć zespołów reprezentujących nasze kluby.

Najlepsi piłkarze w mieście z ZSZ nr 4 (zdjęcia, wideo)

Najlepsi piłkarze w mieście z ZSZ nr 4 (zdjęcia, wideo)

Niezwykle zacięta i emocjonująca była rywalizacja w Mistrzostwach Ostrołęki w Piłce Nożnej Mężczyzn. Losy miejsc na podium w zawodach rozgrywanych systemem "każdy z każdym" rozstrzygnęły się dopiero w ostatnim meczu. Zwyciężyli piłkarze z ZSZ nr 4.

Osiem bramek w hicie Tęczy z Przasnyszem (wideo)

Osiem bramek w hicie Tęczy z Przasnyszem (wideo)

W sobotnim finałowym spotkaniu Pucharu Polski na Mazowszu w okręgu Ciechanów-Ostrołęka na stadionie przy Topolowej w Łysych padło osiem bramek. Tęcza JBB Łyse mimo że przegrywała już 1:4, ostatecznie zremisowała 4:4 i doprowadziła do rzutów karnych.

Narolewski: Ten mecz dobrze rokuje na przyszłość

Narolewski: Ten mecz dobrze rokuje na przyszłość

Spotkanie z MKS Przasnysz dla podopiecznych trenera Dariusza Narolewskiego było bardzo ważnym sprawdzianem. Mecz pokazał, że Tęczę JBB stać na rywalizację na dobrym poziomie z czwartoligowym zespołem, chociaż mankamentów w grze nie brakuje.

Pełkowski: Tęcza JBB nieprzypadkowo jest liderem

Pełkowski: Tęcza JBB nieprzypadkowo jest liderem

Trener MKS Przasnysz Wiktor Pełkowski jest zadowolony z wywalczenia Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Jednocześnie szkoleniowiec podkreśla, że Tęcza JBB Łyse potrafi zaskoczyć rywala, o czym jego podopieczni przekonali się na własnej skórze.

» Wasze komentarze

Kibic Korony @ 20:53, 08.12.2012r. IP: *.*.54.243

Pierwszy zespół Krony Ostrołęka już w półfinale!
Ćwierćfinał:Krona 3-1 SF Wilanów

Stacja Ostoleka @ 15:38, 10.12.2012r. IP: *.*.137.213

jestem graczem klubu UKS STACJA Ostroleka


Powiem tak , jakim cudem MO gra o puchar harbasza . Jak znami przegrywa 2;0 ,3,1....

do Stacja Ostrołęka @ 15:53, 10.12.2012r. IP: *.*.54.243

kiedy to było? MO jest teraz lepsza i ten turniej organizuje miasto a MO to drugi klub w mieście (pierwszy korona)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Projekt FIN

Najnowsze wideo